Nová služba knihovny půjčování čteček elektronických knih

Od 1. července 2022 si dospělí uživatelé knihovny s platnou registrací mohou zapůjčit jednu z pěti elektonických čteček knih. Pro čtenáře jsou k absenčnímu půjčení mimo knihovnu připraveny čtečky ONYX BOOX LEAF.

Ve spolupráci s portálem Palmknihy trvá nabídka na vypůjčení přes 9000 e-knih. Z pohodlí domova si můžete jednoduše vypůjčit e-knihu přes on-line katalog knihovny, která se Vám obratem zobrazí v knihovničce aplikace Palmknihy s viditelně označeným termínem vrácení.

Půjčte si u nás  čtečky  i  e-knihy

Jak začít?

Registrujte se v naší knihovně.

►Stáhněte si zdarma aplikaci Palmknihy pro telefony, tablety a čtečky se systémem Android nebo iOS.

►V aplikaci se registrujte stejným e-mailem, kterým jste registrováni v knihovně.

Jak si e-knihy vypůjčit?

►Přihlaste se do on-line katalogu knihovny.

►Klikněte na tlačítko "Půjčit e-knihu" u vámi vybraného titulu.

Kde svou e-knihu najdete?

►Po vypůjčení naleznete e-knihu v aplikaci Palmknihy v sekci "Moje e-knihy."  ( za 31 dní se eVýpůjčka sama vrátí)

Potřebujete poradit?  Více o aplikaci najdete na www. palmknihy.cz/aplikace. Nebo se ozvěte na knihovna@palmknihy.cz

Potěšte své nejbližší originálním dárkem a dopřejte jim novinky i klasickou četbu v podobě dárkového poukazu na čtenářskou registraci pro rok 2024.

Městská knihovna Jaroslava Havlíčka
514 01 JILEMNICE